illy
więcej informacji o kawiarniKawa Mielona
więcej informacji o kawiarniKawa Mielona Bezkofeinowa
więcej informacji o kawiarniKawa Mielona dark
więcej informacji o kawiarniDo ekspresu przelewowego
więcej informacji o kawiarniKawa Mielona
więcej informacji o kawiarniKawa Mielona Bezkofeinowa
więcej informacji o kawiarniKawa Mielona dark
więcej informacji o kawiarniKawa Ziarnista
więcej informacji o kawiarniKawa Ziarnista Bezkofeinowa

Od czego zależy wyjątkowość kawy illy?

Káva Illy

  • mieszanka dziewięciu rodzajów kawy Arabica
  • niska zawartość kofeiny
  • ziarną są elektronicznie sortowane
  • pakowana przy pomocy tzw. „presuryzacji”

Co mogą Państwo zrobi jeśli są Państwo zainteresowani kawą illy?

  • zwrócić się bezpośrednio do naszej firmy

Jaka kawę możecie wybrac?

Kawa Illy jest lubiana przez niezliczonych ludzi na całym świecie. Jest palona i mielona w różnych formach. Możesz wybrać ziarnistą, mieloną, porcjowaną, w różnych wariantach, od klasycznych smaków ziaren kawy, przez odmiany moka, do ciemnych (mocno palonych), bezkofeinowych i innych.

Mielona kawa illy

Mielona kawa ma tę wadę, że w normalnych warunkach, szybko traci swój aromat. Mielona kawa Illy jest sprzedawana w specjalnych puszkach, dzięki którym zachowuje swój smak przez długi czas. Mielona kawa jest odpowiednia do przygotowywania w tradycyjnych ekspresach do kawy. Z mielonej kawy Illy, można wybrać jeden z jej rodzajów -  klasyczną, kawę moka, dark lub bezkofeinową. Ponadto, Illy produkuje limitowaną edycję kawy mielonej, ze zdobionymi przez międzynarodowych artystów i projektantów puszkami.

Porcje kawy illy

Porcjowane kawy Illy (określane również jako kawy ESE) charakteryzują się tym, że pojedyncze porcje kawy pakowane w specjalne opakowania papieru. Te specjalne saszetki  bardzo ułatwiają przygotowanie kawy Illy. Jeden saszetka = jedna filiżanka pysznego espresso Illy. Przygotowanie porcji kawy Illy jest więc bardzo proste. Do przygotowania espresso mogą również posłużyć markowe kapsuły kawy, przeznaczone do ekspresów Francis Francis.

Illy kawa

Kawa w postaci ziaren najlepiej zachowuje świeżość i aromat, bo w środku każdego ziarna kryje się charakterystyczny dla niej smak i zapach. Dlatego, najlepszą, najbardziej aromatyczną kawę Illy można uzyskac ze świeżo zmielonych ziaren. Zawsze należy zmielić tylko tyle ziarna, ile wystarcza do przygotowania żądanej ilości kawy.