illy
Kiki Smith 250g

Kiki Smith 250g
Dzięki illy Art Collection, małe przedmioty codziennego użytku stają się dziełami sztuki, które powinny być wyeksponowane.

[Więcej]

Nowa kolekcja Kiki Smith

Nowa kolekcja Kiki Smith
Nasza ostatnia kolekcja illy zaprojektowana przez znaną współczesną artystkę Kiki Smith.

[Więcej]

Oferujemy 3 rodzaje kawy MONOARABICA

Oferujemy 3 rodzaje kawy MONOARABICA
Czysta Arabica wybrana według kryterium pochodzenia

[Więcej]

 

Wizja illy

Życzylibyśmy sobie, że illy stało się w naszym kraju synonimem kultury i doskonałości kawy. Chcemy stać się pionierską firmą, która oferuje najbardziej delikatne produkty i zaprasza do posiedzenia w najpiękniejszych miejscach.

Wartości illy

Naszymy głównymi wartościami są pasja w dążeniu do doskonałości oraz etyka. Dążenie do doskonałości przejawia się miłością do piękna oraz szacunkiem do dobrze wykonanej pracy. Etykę rozumiemy jako stopniowe budowanie wartości za sprawą długookresowe wzrostu, jawności i ludzkiego rozwoju

Co oferuje illy?

Illy to nie tylko synonim kawy luksusowych. Marka illy, to również najlepszej jakości dodatki do kawy i akcesoria, które wydobywają odpowiedni smak kawy i wzbogacają jej aromat. Illy oferuje akcesoria dla domu, biura i restauracji i gastronomii. Dzięki temu można delektowac się świetnym smakiem kawy Illy nie tylko w kawiarni, ale i w zaciszu własnego domu.

  • Klasyczne maszyny – Ekspresy, to obok samej kawy, najważniejsze element przygotowania idealnej kawy. Illy oferuje najwyższej jakości ekspresy, sprawdzone przez wielu zadowolonych użytkowników. Ekspresy do kawy dzięki odpowiedniemu ciśnieniu i temperaturze wody nadają kawie niezapomniany aromat i smak.
  • Kawa Kapsuły - Jeśli nie jesteś zwolennikiem klasycznej kawy, pokochasz kapsułki kawy, które wystarczy tylko włożyć do urządzenia, by uzyskać aromatyczną włoską kawe Illy.
  • Kawa Illy - Kawę illy można nabyć w trzech podstawowych formach:- jako mieloną, klasyczną kawę; pakowaną w specjalne kapsułki, które w łatwy i szybki sposób pozwalają uzyskać  doskonałą kawę nawet przy braku doświadczenia w jej przygotowaniu; lub w postaci ziaren kawy, które zachowują pełnię smaku i aromatu.
  • Kubki - Kubki mają wpływ na temperaturę kawy. Im szybciej kawa się schładza, tym szybciej traci swój unikalny smak. Właśnie dlatego, filiżanki Illy są tak produkowane, żeby utrzymać właściwą temperaturę kawy jak najdłużej.
  • Akcesoria - można wybrać wiele różnych przedmiotów z logo illy - cukier, śmietanki do kawy, czekolady i migdały w czekoladzie i wiele więcej.
  • Espresso-kawa.pl - illy espresso oferuje najlepsze produkty i zaprasza do zasiadania w najlepszych miejscach.